KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12969084
nr 1296 9084
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 2/60, bladets mått: 101x65 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:32:37
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard